Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Archiv: Srpen 28th, 2007

Počítačová hra Clovece3D

Úterý 28. Srpen 2007

Právě dnes mně do oka padla velice známá hra, známá je spíše jako desková hra, ale já jsem našel její skvělou počítačovou náhradu, jde o počítačovou podobu deskové hry “Člověče, nezlob se!”, jmenuje se Clovece3D. Na tuto hru jsem přišel náhodou, když jsem hledal nějaký zajímavý námět pro můj web a stojí za to.

Hra je zdarma a na disku vám zabere asi 10 MB. Jedná se o klasickou verzi “Člověče, nezlob se!” s nejběžnější verzí pravidel, hrají čtyři hráči, žlutý, modrý, červený a zelený. Můžete hrát vy se třemi počítačovými protivníky (u kterých se dá nastavit tří stupňová obtížnost), nebo může být hráčů méně, nebo mohou hrát pouze počítače, také můžete více hráčů ovládat vy a hrát tak sami proti sobě, ale lepší variantou bude asi síťová hra také obsažená v této hře.

V nastavení si nemůžete měnit pravidla, ale pravidla by měla být opravdu ta nejznámější. Nastavit si můžete, jestli chcete hru pouštět přes grafický systém OpenGL nebo Direct3D, bohužel bez grafické karty, která tyto systémy nepodporuje, se neobejdete, navíc musíte mít nainstalovaný DirectX 9.0c, ale myslím si, že většina dnešních PC by mohla takové grafické karty obsahovat. Dále si můžete nastavit rozlišení, grafickou hloubku, antialiasing, stíny figurek, nebo jestli má být hra spouštěna v okně či v celoobrazovkovém módu, dále také rychlost skákání figurek, rychlost hodu kostkou.

Tato hra mě velice překvapila, je zdarma a velice kvalitně provedena ve 3D obraze, což vám ještě více přiblíží právě tu stolní hru, od které je tato počítačová odvedená.

Nakonec si dovolím pár mých foteček:
(Odkazy ke stažení pod obrázky!)


Clovece3D

Clovece nastavení

Clovece nastavení hry

Clovece hra

Clovece hra

Clovece hra

A úplně nakonec uvedu pár odkazů:

Stažení z webu Stahuj.cz zde

Oficiální web hry zde

A web výrobce hry: NewFolder Software

Rubrika: Hry | Bez komentářů »

Nokia 3110 Classic

Úterý 28. Srpen 2007

Název Nokia 3110 by mohl někoho vyděsit, že Nokia prodává nějaké staré telefony a vydává je za nové, ale není tomu tak. Nokii asi došly nápady na názvy telefonů nebo nechtěla použít nějaké krkolomné názvy a využila název již prodávaného telefonu a přidala přídomek Classic.

Tato Nokie má více společného s Nokií 3109, o které jsem se také již zmiňoval, ovšem 3110 Classic byla představena dříve než Nokia 3109. Nokia 3109 je funkcemi tak trochu určena pouze pro práci a neobsahuje fotoaparát a FM rádio, což by mohlo někoho odradit od její koupě, ale to, co 3109 nemá, Nokia 3110 Classic již obsahuje. S Nokií 3110 Classic si již můžete vesele fotit a poslouchat rádio. Dalším velkým rozdílem je menší odlišnost v barvách krytu.

Nokia 3110 Classic je rozměrově 10,9 cm vysoká, 4,6 cm široká a 1,6 cm hluboká, ruku vám zatíží svými 86 gramy. Klávesnice je totožná s klávesnicí Nokie 3109, tudíž velice kvalitní a standardně rozpoložena. Pro přenos dat do PC má Nokia miniUSB konektor, pro headset je tu 2,5 mm jack, ovšem k této Nokii žádná sluchátka nedostanete, pouze headset.

Rozlišení dipsleje je 128 na 160 pixelů s 262 tisíci barvami a na slunci je displej slušně čitelný díky aktivní metodě zobrazování. Prostředí telefonu je Series 40 třetí edice s možností pohotovostního režimu. Telefonní seznam pojme 1000 kontaktů, ke každému se dá přiřadit 20 různých položek. Telefon umí přehrávat hudební formáty MP3, WMA, MID, AAC, AAC+, eAAC+. Devíti megabajtovou paměť si můžete rozšířit microSD kartami. Digitální fotoaparát má 1,3 MPix objektiv. Videa se dají nahrávat ve formátu v rozlišení 176×144.

Zprávy dokáže telefon posílat SMS, MMS, MMS plus, zprávy na displej a zvukové zprávy. V MMS plus zprávách můžete posílat i telefonem nepodporované formáty nebo fotky v původním rozlišení. Telefon umí komunikovat přes GPRS, EDGE (třídy 10), Bluetooth s A2DP stereo profilem nebo přes infraport.

Nokia 3110 Classic

Rubrika: Mobilní koutek | Bez komentářů »

ART GTR374 Mercedes-Benz CLS350

Úterý 28. Srpen 2007

ART GTR374 je Mercedes-Benz vycházející z modelu CLS 350. Oproti původní verzi má vylepšenou karoserii, která by mohla připomínat vozy DTM, u tohoto vozu je také vylepšen motor. Výkon upraveného šestiválce o objemu 3,5 l se z původních 272 koní vyzvedl na 374 koní, mimo jiné tento údaj je zařazen v názvu modelu, točivý moment vylepšeného Mercedesu činí 510 Nm. O tento vůz se postarala německá firma ART. Karoseriově není tento vůz zas tak moc změněn, i když se od původního modelu docela liší. Změněny jsou oba nárazníky, boky mají zlepšené sání, v předním nárazníku je na každé straně dvojice mlhovek, na zadním nárazníku je difuzor a pod ním je čtveřice výfukových koncovek. Vůz je také snížen asi o 4 centimetry a má černá kola z lehké slitiny o velikosti 20 palců.

ART 374 zepředu

ART 374 zezadu

Rubrika: Auto-moto | Bez komentářů »