Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Archiv: Listopad 19th, 2007

Stahování z Youtube.com - webová stránka i aplikace

Pondělí 19. Listopad 2007

Prohlížení videí z webu youtube.com, který se vlastně ničemu jinému nevěnuje, je v dnešní době velice oblíbené, ale přímo na tomto webu není bohužel položka, s jejíž pomocí by se dalo nějaké dobré video stáhnout. Tento článek by měl popsat, jakým způsobem se tato videa dají stáhnout.

Našel jsem dva docela dobré programy. Jeden je jednodušší, jmenuje se Save2pc, nemusí se instalovat, stačí zadat umístění, kam chcete video uložit, vložíte odkaz na video z Youtube, vyberete formát videa, na výběr je AVI, MPEG, FLV a WMW, dá se zde nastavit i proxy server a nakonec stačí dát jen start a video se začne stahovat. Dalším programem je program Ashampoo ClipFinder, který je o poznání složitější, obsahuje možnost stahovat i z jiných serverů, například VideU.de, veoh.com, livevideo.com, blip.tv, video.yahoo.com, MySpace.com a další, avšak tento program dokáže stahovat pouze do formátu FLV, který mi byl do jisté doby trochu neznámý a pro mě je i trochu nepraktický, já jednoduše vyžaduji známé formáty AVI či MPEG, se kterými nemám problém a můžu je klidně i upravovat.

Stahování přes oba programy se mi nezdálo nijak pomalé, používám připojení Klfree. Myslím si, že s běžným připojením (modemové vytáčené připojení se už asi moc nepoužívá) by to nemělo trvat tak dlouho. Nakonec bych se chtěl zmínit o webu (vixy.net), přes který se dají tato videa také stahovat, ale ten se mi zdá nepraktický v tom, že ne vždy je volný server a poslední dobou se mi z něj nepodařilo moc videí stáhnout.

Program Save2pc se dá stáhnout zde: stahuj.cz, oficiální web zde: save2pc.com

Program Ashampoo ClipFinder se dá stáhnout zde: stahuj.cz, oficiální web zde: ashampoo.com

Avšak mám tu malou připomínku k druhému programu, protože tento program se standardně chová jako shareware, ale po bezplatné registraci na webu Ashampoo.com se již bude program chovat jako freeware.

Nakonec je tu ten web pro stahování: vixy.net

Rubrika: Programy | 8 komentáře/ů »