Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

DVD z novin a časopisů - menší aktualizace

Úterý 3. Březen 2009

Tímto článkem chci navázat na předešlý článek, jelikož u tohoto starého článku se objevilo hodně komentářů s novými odkazy, tak jsem se rozhodl, že napíši nový článek, vlastně jen s novými odkazy. Další připomínka je k odkazu na “googlovský kalendář”, který se v roce 2009 již nějak neaktualizuje.

Za všechny následující odkazy chci poděkovat přispěvovatelům z předchozího článku, jsou to: Miroslav Peteřík, Renata, Žaneta, alča, Ladislav, Thupo, Bára, Alena, Jirka, Slavoj. Napsal jsem jejich přezdívky či jména, pod kterými mi zde odkazy uvedli, doufám, že je nijak neurazím. Takže zde nějaké odkazy, kde jsou napsány data vydání DVD:

DVD v novinách a časopisech
DVD v novinách a časopisech.eu
DVDpřílohy.cz

Zde jsou odkazy, kde se dají některá DVD případně dokoupit:

Levné knihy
www.web-nyrany.cz (prodej, půjčovna i přehled)
DVD edice magazín
DVD video shop
KupMobilem.cz (zde něco pro časté uživatele mobilních telefonů)
Popron.cz
Aukro

Tento příspěvek byl poslán: Úterý, 3. 3. 2009 v 20.18 a je uložen pod Zajímavosti z internetu. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

4 komentáře/ů o “DVD z novin a časopisů - menší aktualizace”

 1. Andre říká:

  Pěkný webík a moc užitečný. Ale chtělo by to vlastní doménu a hosting. Kdyžtak se můžeme domluvit. A co např. rozjet něco dalšího = more money. :D

 2. admin říká:

  Jednodušší by bylo toto řešit osobně, ne přes web.

 3. Yorg říká:

  Doporučuji http://www.dvdvnovinachacasopisech.eu/ líbí se mi nejvíce.

 4. admin říká:

  Děkuji za Váš názor.

Napište komentář