Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Trackmania Nations

Sobota 16. Červen 2007

Už to také není úplně nejnovější informace, ale před více než rokem jsem se dozvěděl, že existuje nová hra Trackmania, ale tato narozdíl od ostatních Trackmanií je zdarma a je stejně zábavná. Do názvu se někdy uvádí přídavek ESWC (což je zkratka pro Electronic Sports World Cup), protože tato Trackmania je speciálně vytvořena pro tento turnaj.

Pokud neznáte Trackmanii, tak by se tento typ hry dal popsat jako novodobý Stunts, který běhá (běhal) pod DOSem. Tyto hry si zas tak podobné zdát nemusí, ale mohu říci, že jsou postaveny na stejné podstatě, pokud ale neznáte ani Stunts, tak v Trackmania Nations ovládáte takové futuristické auto, formuli, ocitáte se na jakémsi stadionu, na kterém jsou postaveny různé tratě, které bývají někdy hodně krkolomné, nepředvídatelné a jde na nich o to, abyste zajeli co nejlepší čas, abyste mohli postupovat dále. Vždy po dojetém kole se vám zobrazí, jací jste byli a nejdůležitější pro vás je informace, zda jste se umístili do prvních třech míst, pak postupujete dále.

Ze začátku, když si zvyknete na ovládání, tak budete často dojíždět třeba i na prvním místě, ale postupem času to již bude složitější, protože abyste mohli dojet první, musíte jet pořád velice bezchybně, jistě a hlavně rychle.

Tato hra dokáže velice dobře pobavit. Můžete si ji zapnout kdykoliv, pokud nechcete hrát nějaké zdlouhavé složité hry, protože v této hře trvá každé kolo velice krátkou dobu, pokud se vám ho podaří zajet podle svých představ a hlavně nad touto hrou se nemusí zas tak hodně přemýšlet.

Odkaz na stažení: Trackmania Nations

Oficiální web: Trackmanianations.com

Tento příspěvek byl poslán: Sobota, 16. 6. 2007 v 21.35 a je uložen pod Hry. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

Napište komentář