Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Počítačová hra Clovece3D

Úterý 28. Srpen 2007

Právě dnes mně do oka padla velice známá hra, známá je spíše jako desková hra, ale já jsem našel její skvělou počítačovou náhradu, jde o počítačovou podobu deskové hry “Člověče, nezlob se!”, jmenuje se Clovece3D. Na tuto hru jsem přišel náhodou, když jsem hledal nějaký zajímavý námět pro můj web a stojí za to.

Hra je zdarma a na disku vám zabere asi 10 MB. Jedná se o klasickou verzi “Člověče, nezlob se!” s nejběžnější verzí pravidel, hrají čtyři hráči, žlutý, modrý, červený a zelený. Můžete hrát vy se třemi počítačovými protivníky (u kterých se dá nastavit tří stupňová obtížnost), nebo může být hráčů méně, nebo mohou hrát pouze počítače, také můžete více hráčů ovládat vy a hrát tak sami proti sobě, ale lepší variantou bude asi síťová hra také obsažená v této hře.

V nastavení si nemůžete měnit pravidla, ale pravidla by měla být opravdu ta nejznámější. Nastavit si můžete, jestli chcete hru pouštět přes grafický systém OpenGL nebo Direct3D, bohužel bez grafické karty, která tyto systémy nepodporuje, se neobejdete, navíc musíte mít nainstalovaný DirectX 9.0c, ale myslím si, že většina dnešních PC by mohla takové grafické karty obsahovat. Dále si můžete nastavit rozlišení, grafickou hloubku, antialiasing, stíny figurek, nebo jestli má být hra spouštěna v okně či v celoobrazovkovém módu, dále také rychlost skákání figurek, rychlost hodu kostkou.

Tato hra mě velice překvapila, je zdarma a velice kvalitně provedena ve 3D obraze, což vám ještě více přiblíží právě tu stolní hru, od které je tato počítačová odvedená.

Nakonec si dovolím pár mých foteček:
(Odkazy ke stažení pod obrázky!)


Clovece3D

Clovece nastavení

Clovece nastavení hry

Clovece hra

Clovece hra

Clovece hra

A úplně nakonec uvedu pár odkazů:

Stažení z webu Stahuj.cz zde

Oficiální web hry zde

A web výrobce hry: NewFolder Software

Tento příspěvek byl poslán: Úterý, 28. 8. 2007 v 20.23 a je uložen pod Hry. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

Napište komentář