Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

BMW M3 Challenge - dobrý simulátor zdarma

Pátek 14. Září 2007

Ještě se za dnešek musím zmínit o velice kvalitní hře od docela známého výrobce automobilových simulátorů, ale i her jiných a tím výrobcem je 10tacle Studios, hra se jmenuje BMW M3 Challenge. Od tohoto výrobce bych mohl jmenovat placené tituly jako GTR, GTR 2 a GT Legends, na kterých se ve vývoji podílela také firma SimBin, ovšem na BMW M3 Challenge se podílela firma Blimey! Games, ale i přesto má hra shodný herní engine jako její placené kolegyně, mimo jiné tyto závodní hry jsou velice hodně zaměřené na správné fyzikální chování aut.

Jako u jiných věrohodných závodních simulátorů, tak i u BMW M3 Challenge bych doporučil pořídit si volant, protože s volantem se vám požitek ze hry hodně prohloubí a alespoň vám trochu přiblíží chování normálního vozu, neříkám, že hra není třeba na myši či klávesnici hratelná, ale musíte mít zapnuté “pomocníky” (kontrola trakce, ABS) a navíc to opravdu není ono. V této hře se vyskytuje pouze jediné auto (jaké?) a to je BMW M3. BMW můžete prohánět na trati Nürburgring a to buď Nürburgring GP, nebo Nürburgring Sprint.

Herní módy se zde objevují tyto: Open Practice, Race Weekend, Time Trial, ale pak také Multiplayer a to přes internet, ale i přes LAN. V módu Open Practice si vyberete Nürburgring (GP či Sprint), čas závodění, barvu vašeho vozu (celkem asi 16) a vybrat si můžete i ze dvou typů disků vozu, v módu Race Weekend už budete závodit i s protivníky, největší počet protivníku je 15, dále si můžete nastavit jejich obtížnost, počet kol závodu, také si můžete vybrat, zda před závodem pojedete trénink a kvalifikaci, mód Time Trial slouží k pokořování rekordů tratě.

BMW M3 Challenge je velice povedený realistický závodní simulátor, který má mimo jiné jednu skvělou výhodu, že je zdarma, ale bohužel již nemá takové nízké grafické nároky, jako má předchozí hra SWAT 3, ale o dost větší. Nároky na počítač jsou Pentium 4 1,8 GHz, 512 MB operační paměti, 64 MB grafická karta, alespoň nároky na volné místo na pevném disku jsou podobné - 500 MB.

Odkaz na oficiální web: m3-challenge.com

Odkaz na hru - web 10tacle Studios

Odkaz ke stažení z českého webu Bonusweb.cz

Tento příspěvek byl poslán: Pátek, 14. 9. 2007 v 21.28 a je uložen pod Hry. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

Napište komentář