Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Aplikace určené pro USB flashdisk

Středa 19. Září 2007

Rád bych se zmínil o webu, na kterém najdete docela dost programů či aplikací, které mají nízkou velikost a nemusí se instalovat, tudíž jsou vhodné pro zkopírování na váš flashdisk. Mimo jiné zde naleznete textové editory, různé jednoduché hry jako jsou “windowsovské miny”, poker, či sudoku, grafický editor GIMP, dále FTP klienty, mimo jiné také instant messengery jako je Miranda, také zde můžete nalézt programy na přehrávání či úpravu videa a audia, e-mailové klienty a nakonec se zmíním o příkazovém řádku a dokonce operačního systému Mac určeného pro flashdisk (je zde odkaz na anglický návod, jak systém zprovoznit). Všechny tyto vyjmenované programy, aplikace jsou velice dobře optimalizované pro flashdisk, nepotřebují se instalovat, pouze se zkopírují, většina aplikací má přídomek Portable (přenosný).

Odkaz na tento anglicky psaný web: Portableapps

Stejné nebo i jiné aplikace se dají nalézt i na českých webech určených pro stahování aplikací, třeba na Stahuj.cz, Slunecnice.cz či Studna.cz, stačí zadat do vyhledávače slovo “Portable”.

Tento příspěvek byl poslán: Středa, 19. 9. 2007 v 15.57 a je uložen pod Programy. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

Napište komentář