Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Mahjongg Classic

Čtvrtek 27. Září 2007

Už nějaký čas hledám nějakou verzi velice známé čínské Mahjongg. Nedávno jsem narazil na tuto verzi, která je utvořená ve Flashi. Archiv s hrou vlastně obsahuje pouze spouštěcí soubor hry, takže si můžete klidně tuto hru nosit s sebou na svém flashdisku. Pokud neznáte tuto hru, tak lehce napovím, že jde o deskovou hru, kde máte odebírat postupně kameny, které mají na sobě různé ornamenty a jsou ve tvaru obdélníka, přičemž musíte vždy odebrat dva stejné kameny, ale není to tak jednoduché, protože jsou kameny nejen vedle sebe, ale i na sobě, takže ne vždy musíte mít tolik možností k hraní a musíte trochu přemýšlet. Každý kámen můžete označit a poté odebrat pouze za případu, že na něj vidíte má volnou alespoň jednu jeho delší stranu, pokud má volnou pouze krátkou stranu, nelze vybrat. Cílem hry je odebrat všechny kameny. V této hře si můžete vybrat ze čtyř obtížností.

Odkaz ke stažení: Stahuj.cz

Pokud by vám tato verze nevyhovovala, doporučuji shlédnout tento odkaz: home.halden.net

Tento příspěvek byl poslán: Čtvrtek, 27. 9. 2007 v 20.58 a je uložen pod Hry. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

Napište komentář