Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Atomic Bomberman - hra, která mě vždy potěší

Pátek 12. Říjen 2007

Teď sice nebudu mluvit o aktuální či graficky vyspělé hře, ale spíše o hardwarově nenáročné a velice zábavné až návykové hře. Hra se jmenuje Atomic Bomberman. Pokud znáte hru Dyna Blaster, tak hra Atomic Bomberman je taková její pokračovatelka “v lepším grafickém vyvedení”, uvedl jsem uvozovky, protože je sice Atomic Bomberman graficky lepší než Dyna Blaster, ale nedá se v dnešní době považovat za grafický skvost, ale mě osobně tak úplně na grafice nezáleží.

Hru Atomic Bomberman jsem kupoval s časopisem Score, bohužel si už nevzpomenu na číslo časopisu, ale věřte, že už je to docela dlouhá doba. Dále asi zklamu ty, co hru nemají a chtěli by si pořídit, protože tato hra se už oficiálně koupit nedá. Takže pokud máte možnost si tuto hru od někoho půjčit, nebo jste měli předplacené Score či jiný časopis, kde tato hra vyšla a vůbec jste tu hru nezkoušeli, tak jste možná o něco přišli, tato hra dokáže velice dobře pobavit na dlouhé chvíle, potěší i možnost hry více hráčů a to jak na jednom PC, tak standardní Multiplayer.

Hra Atomic Bomberman je jedna z mála her, kterou si zahraji, pak ji možná přestanu na chvíli (nebo na delší čas) hrát, ale jakmile se k ní opět vrátím, cítím se, jako bych tuto hru hrál poprvé, prostě mě to chytne. Mezi takovéto skvělé návykové hry se u mě řadí také Mafia, Need For Speed: Porsche Unleashed, Half-Life, možná i další. U ostatních her to u mě bývá tak, že si ji zahraji, ale už mě to poté k ní moc nepoutá. Prostě je tato hra u mě hodně vysoko v žebříčku v nejzábavnějších a nejchytlavějších her, protože se v této hře objevují i velice humorné situace.

Tento příspěvek byl poslán: Pátek, 12. 10. 2007 v 20.42 a je uložen pod Hry. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

20 komentáře/ů o “Atomic Bomberman - hra, která mě vždy potěší”

 1. Hismus říká:

  Hustá hra

 2. Nikča říká:

  jj je to nej hra :-)

 3. Daniela Rosenbergová říká:

  dobrýýýýýýýýýý

 4. Drakula říká:

  nej hra na svete

 5. lubendo19 říká:

  neviete kde sa da ta hra stiahnut ale cela verzia atomic bomberman ??? napiste link diky :)

 6. admin říká:

  Odkaz na stažení neznám, nebudu uvádět a pokud mi nikdo neukáže důkaz, že je tato již uvolněna a je možno ji zdarma legálně stahovat jako třeba GTA 1, GTA 2 nebo Hidden & Dangerous 1, tak zde ani žádný odkaz nenechám. Od stahování máte spoustu jiných webů a také, jestli někomu něco říká, Seznam.cz, nebo Google.cz.

 7. admin říká:

  Bohužel se zde někdo pokoušel o drzý nemístný komentář, který nechápu. Pokud se mu web nelíbí a nenachází zde to, co chce, ať jde jinam, nikdo ho nenutí tu být. Žádný warez tu uvádět nebudu, protože se nechci do ničeho zaplést a jinak o tomto tématu existuje hromada jiných stránek.

 8. koko říká:

  prosim jak mam zaridit ksichtiky po zemreni?

 9. admin říká:

  Nejsem si jist, zda přesně chápu váš dotaz, ale pokusím se přiblížit k odpovědi, popřípadě dotaz poupravte. V nastavení této hry se nachází určitá položka, která se jmenuje “Use Enhanced Memory Model” (úplně na konci v menu nastavení, v překladu: Použít rozšířený paměťový model).

  Pokud je aktivována, tak bude pro každého hráče vybrána libovolná smrt z několika možností a hráčova postava bude také dělat více grimas, když je třeba uvězněn. Pokud je ale položka vypnuta, bude pro každého hráče vybrán pouze jeden druh smrti atd. Je to kvůli náročnosti na paměť, pro hraní s aktivovanou touto položkou potřebujete totiž více než 32 MB RAM, což ale není takový problém pro dnešní dobu.

  Pokud vám ale jde o to, jak si sám vybrat určitý typ smrti či “ksichtíku”, tak to nelze, je to jen a jen na hře, jak bude vypadat vaše smrt.

 10. Lumpy říká:

  Jak to rozchodim po netu cece mame stejnou verzi vsichni XP ,ale nemuzem to rozjet po netu,nekde jsem cetl ze to pouziva stary ipx protokol neda se to nejak poupravit?

 11. admin říká:

  O spouštění této hry po internetu nemám moc zkušeností, protože jsme se se známými dobře bavili spíše, když jsme byli v jedné místnosti. Odpověď na tuto otázku přenechám jiným, nebo zkuste najít nějakou jinou stránku, kde by se tato problematika řešila. Jinak, kdybych měl čas, mohl bych se pokusit o otestování, ale nic nezaručuji.

 12. Lukasenko říká:

  To by me zajimalo jestli nahodou neni nejaky patch nebo neco podobnyho, ktery by podporoval TCP/IP protokol protoze IPX nejde po hamachi…nema s tim nekdo zkusenosti?

 13. Naruto(Milan Kladívko) říká:

  kde to stahnu me se tu neobjevil odkaz k tomu abysem to stahnul

 14. admin říká:

  Pro příště se snažte napsat více myšlenek do jednoho komentáře. Jinak odkaz tu není, ale pokud někdo umí používat internet, tak by mohl dospět k tomu, co potřebuje, protože stránek s podobnými odkazy jsou spousty.

 15. Jarda říká:

  Ahoja, mno připomíná mi to začátek této hry, vzpomínáte Byna Blaster???

 16. admin říká:

  Tuto hru znám, pokud myslíte Dyna Blaster, ale Atomic Bomberman se mi zdá zábavnější.

 17. Diego říká:

  jak to mám být
  hdhome=F:\Programy\HRY\Atomic Bomberman
  ale nevím jak mám napsat
  to cdhome= ???

 18. admin říká:

  Omlouvám se, nebyl jsem dlouho přítomen na svém webu.
  Jinak ohledně toho konfiguračního souboru se nic nastavovat nemusí, když se hra normálně nainstaluje, pokud jste si však data vymazal, tak za položkou hdhome je cesta k adresáři, kde máte hru nainstalovanou a za cdhome je cesta k mechanice, ze které jste hru nainstaloval. Takže třeba jen D:\, F:\ nebo Z:\.

 19. Cassius říká:

  Už hrozně dlouho sháním zvuky z Atomic bomberman. Nevíte kde by se dali sehnat????

 20. Daw-5 říká:

  Tato hra je úplně super a jak už bylo řečeno half-live nebo mafie nebo i NFS jsou klasiky, které skutečného hráče budou bavit i na windows 15. :-)

Napište komentář