Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

8start Laucher - jednoduché spouštění aplikací

Úterý 23. Říjen 2007

Program 8start umí rychle spouštět aplikace, ale i zrychlí přístup k vašim často navštěvovaným složkám, například s fotkami, hudbou, dokáže vám také ukázat, z kolika procent máte zaplněný jaký disk, nebo může sloužit jako rychlý spouštět internetových stránek. Aplikace jsou rozděleny do různých katergorií, standadně je tam kategorie General, kde je vidět využití vašeho disku C:, pokud zvolíte Menu a pak Settings, tak zde můžete jednotky přidat. Natavení kategorií a skupin se provádí v Menu -> Organize Button, do standardní kategorie General můžete přidat další skupiny, nebo tuto kategorii přejmenovat, či zrušit.

Abyste mohli přidávat odkazy k aplikacím, musíte mít v kategorii nějakou skupinu a pak si vybíráte z Plochy, Nabídky Start, Oblíbených či Tento počítač aplikaci, složku či odkaz. U odkazů si můžete nastavit název odkazu, parametr k aplikaci atd. Program 8start Launcher umožňuje i volbu skinů, standardně je tam skin, který se docela hodí i k Windowsu Vista, tento skin obsahuje i různé další variace a ještě jsou v programu obsaženy dva další skiny a další jsou stažitelné z internetu.

Odkaz ke stažení: Stahuj.cz

Oficiální web: 8start.com

Tento příspěvek byl poslán: Úterý, 23. 10. 2007 v 18.09 a je uložen pod Programy. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

Napište komentář