Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

CrissCross - počítačová slovní hra

Sobota 3. Listopad 2007

Počítačová hra CrissCross je elektronická verze známé stolní hry Scrabble či Kris Kros. Jde zde o postupné vkládání písmen a skládání z nich slova a musíte postupně navazovat na již složená slova. V této hře si samozřejmě můžete poupravit slovník všech slov, můžete hrát proti počítači i proti člověku, najednou mohou hrát 2 nebo 4 hráči. Dá se také nastavit, kolik nejméně písmem mají mít slova, jak má vypadat hrací deska či melodie ve hře. Ve hře také můžete použít nápovědu, když vás nenapadne žádné slovo. Hra mě velice překvapila jednoduchostí a intuitivním ovládání. Jelikož ale moc tyto hry nehraji, tak nemůžu přesně porovnat kvalitu zpracování podle originální předlohy, ale myslím si, že toto je velice kvalitní verze. Mimochodem hra je sanozřejmě česky a zdarma.

Odkazy ke stažení:

Stahuj.cz

Oficiální web - iwannaplay.com

Tento příspěvek byl poslán: Sobota, 3. 11. 2007 v 20.32 a je uložen pod Hry. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

Napište komentář