Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Program TrayEverything aneb schovej to do SysTray

Pátek 30. Listopad 2007

Dnes jsem narazil na zajímavý program. Tento program se nazývá TrayEverything. A k čemu že vlastně slouží? Tento program umí totiž jakékoli okno, které se dá normálně minimalizovat na panel Start, minimalizovat do panelu SysTray (tam, kde bývají hodiny, pokud je panel Start umístěn na původním místě, je tento panel vpravo).

Stačí si vybrat běžící aplikaci či okno, najít si ji v programu TrayEverything, dát pravé tlačítko a vybrat Minimize to tray. Ovšem, jak jsem již zjistil, tak tento program neumí skrývat pouze okna, která vidíte na panelu Start, ale dokáže skrýt i okna, která se nedají kliknutím myši minimalizovat (dají se skrýt najednou se všemi ostatními okny klávesovou zkratkou - stisknutí klávesy s okénkem pro vyvolání nabídky Start spolu s písmenem D - WIN+D), těmito okny mohou být třeba různá nastavení ve Windows, například nastavení zobrazení či vlastnosti systému (okna běžící přes rundll32.exe).

Mezi další nastavení patří například nastavení časového úseku, po kterém se mají neaktivní okna sama minimalizovat do SysTray, dále zaheslování oken či aplikací minimalizovaných do SysTray a také se dá vybrat klávesová zkratka či klávesa pro minimalizaci (musíte si vybrat ze 4 zkratek: F7, klávesa WIN+Q, WIN+S, či CTRL+Q). Nevím, zda někomu může tento program pomoci, ale myslím si, že by u někoho mohl najít využití, třeba když má dotyčný otevřeno hodně aplikací najednou, tak aby si udělal trochu místa.

Odkazy ke stažení:

Stahuj.cz

Oficiální web: winapizone.net

Tento příspěvek byl poslán: Pátek, 30. 11. 2007 v 21.32 a je uložen pod Programy. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

Napište komentář