Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Vulgární komentáře k mému webu a na mě

Sobota 12. Leden 2008

Prosil bych, aby nějaké vulgární komentáře na mě či k mému webu si návštěvníci tohoto webu nechali od cesty, nemusíte sem chodit, když se vám blog nelíbí. Nebo poslední dobou jsem někdo pouze vloží nějaký testovací text, aby vyzkoušel, jestli mi komentáře fungují, to zde také nemusím mít. Vulgární komentáře si vkládejte tam, kde vám to povolí. Pokud se dále budou opakovat takovéto nesmyslné anebo sprosté vulgární komentáře, tak komentáře zakážu úplně a to bych nechtěl, protože bych tím zabránil psát komentáře lidem, kteří se smysluplně chtějí vyjádřit, nebo se chtějí na něco zeptat. Pokud máte nějaký problém, napiště třeba e-mail, a pokud mi tam chcete jen nadávat, tak asi patříte do určitého ústavu. Hádám, že sprosté komentáře jsou jen výplody puberťáckých nevyvinutých, až přímo zakrnělých mozků, kteří si chtějí zvyšovat ego tím, že budou někoho urážet a to zde nestrpím, nechte si tyto nadávky prosím pro své kamarády a pro jiné weby, kde vám to opravdu povolí. Tento příspěvek nebyl určen těm, kteří se zde již na něco smysluplného dotazovali a rozumně zde přispěli, děkuji.

Tento příspěvek byl poslán: Sobota, 12. 1. 2008 v 11.02 a je uložen pod Nezařazené. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

1 komentář o “Vulgární komentáře k mému webu a na mě”

  1. Ondra říká:

    Tak, tak. Tak je to správné, tvrdá cenzura. šmejdi by si měli uvědomit, že je to tvůj web a tvoje pravidla.
    Viz. slovní průjmy třeba na novinky.cz, hnus. Tam bych komentáře co nejdříve zakázal.

Napište komentář