Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Pohřeb Vašeho mobilního telefonu - docela slušná pitomost

Pátek 25. Leden 2008

Dnes jsem se na internetu dozvěděl, že britská firma Mobile Fun Ltd., chce potěšit mobilní maniaky a milovníky a umožňuje těmto lidem, aby jejich dosloužilé mobilní telefony mohli být pohřbeni. Pohřeb se bude konat v Rusku v oblasti KMA (Kurská magnetická anomálie), kde se u zemského povrchu vyskytuje velké množství železa, a tudíž tam nefungují kompasy. Přímo o pohřeb se bude starat tamější ruská firma. Pohřeb vás bude stát něco kolem 20 liber (asi 698,2 Kč při kurzu: 1 britská libra = 34,91 Kč).

Můj osobní názor je ten, že je to naprostá zbytečnost nechat někde pohřbívat neživé věci, vždyť nikdy nežily a nemají žádnou duši, podle mého je to jen nějaký divný výmysl, který nemá opravdu žádný význam. Lidé asi mají spoustu volného času a už nevědí, co by vymysleli, tak vymýšlejí takovéto s prominutím blbosti. Ani bych nechtěl potkat lidi, kteří by se takto svého telefonu “zbavili”, jsou přece jiné možnosti likvidace telefonu, například bezplatná ekologická likvidace, nebo poukázka T-Mobile za starý telefon do konce ledna. Zdá se mi, že je svět plný zbytečných možností a lidé by se mohli zaměřovat na opravdové problémy. (Můj osobní názor)

Tento příspěvek byl poslán: Pátek, 25. 1. 2008 v 19.54 a je uložen pod Zajímavosti z internetu. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

4 komentáře/ů o “Pohřeb Vašeho mobilního telefonu - docela slušná pitomost”

 1. Tomáš Hustoles říká:

  Zdravím, mohl bych se optat na tvůj věk?

 2. admin říká:

  Též zdravím. Je to důležité? Jinak mi bude v únoru 19 let. Jestli je to v souvislosti s tímto článkem, je to jen můj subjektivní názor.

 3. Evča říká:

  Lidi už opravdu vymýšlejí kraviny, pohřeb mobilu, to je teda kravina.

 4. admin říká:

  Jsem rád, že stejný názor zastává více lidí.

Napište komentář