Antiwarez

Tento web se věnuje zamyšlením nad Warezem (zda je opravdu výhoda mít stažené hry atd.), ale věnuje se také programům zdarma, internetu, možná autům.

Změna vzhledu blogu, konkrétně barev

Středa 30. Leden 2008

Poslední dobou jsem přemýšlel, že jsem použil na svůj blog wordpress téma, které jsem já nijak barevně neupravoval a přišlo mi postupem času fádní, nudné a chladné. Jelikož jsem se nechtěl prokousávat novými tématy a pak je testovat a znovu zavádět, tak jsem se rozhodl, že mi vlastně toto téma celkově vyhovuje, pouze by chtělo barevně doladit a chtělo by to nějaký obrázek. Konkrétně jsem měl na mysli udělat toto téma v nějakých hřejivých barvách, tyto různé odstíny žluté jsou docela vhodné, možná se později rozhodnu pro změnu, ale myslím, že to takhle nějakou dobu nechám. Hlavně mi také šlo o ten obrázek pod názvem webu, ten minulý byl barevně situován tak, aby se do něj dalo něco napsat, ale to jsem nevyužil, protože jsem opravdu nevěděl co tam napsat, tak jsem se rozhodl, že toto místo využiji pro vložení obrázku, který by dokázal navodit poklidnou atmosféru. Rozhodl jsem se pro les nebo krajinu, nakonec jsem si vybral vhodný les a udělal výřez v potřebném rozměru, aby to vypadalo jakýsi náhled a vstup do tohoto lesa. Mimo jiné jsem zvýraznil nadpisy v obou rámech umístěných po stranách vzhledu. Myslím si, že to není špatná proměna. Pokud jsem někomu při testech nového vzhledu blogu nějak omezil nebo znemožnil čtení, tak se velice omlouvám a snad již v nejbližší době moc úprav dělat nebudu. Pokud byste měli nějaké dotazy, připomínky, či rady, použijte komentáře, nebo e-mail, budu se snažit vyhovět.

Tento příspěvek byl poslán: Středa, 30. 1. 2008 v 17.40 a je uložen pod Nezařazené. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Můžete napsat komentář, nebo sem poslat zpětný odkaz ze své vlastní stránky.

Napište komentář